• Telefon: 86-755-21014878
 • E-mail: sales@wyball-screw.com
  • facebook
  • googleplus
  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • YouTube

  Vida Nut Rotation Ball

  Përshkrim i shkurtër:

  Thread Drejtimi: E drejta, metoda Left Processing: mbështjellë / terren dispozicion vajosje: yndyrat, Oil Përshkrimi Nut Bulona me sfera rotacioni Diametri: 1mm-80mm Heshta Length: 0.2m-6m, sipas kërkesës Materiali konsumatorit: 2Cr13,3Cr13,40Cr, 20Cr, 45 #, 35 #, 20 #, Q235, GCR15, etj Saktësi Klasa: 7 niveli: C0, C1, C2, C3, C5, C7, C10 Heat Treatment: Induksioni forcim Aplikimi: me makine, aparati automatik, Inteligjente automatizimi, tekstile makine, makine bujqësia, Custo automotive ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Thread Drejtimi: djathtas, majtas
  metoda Processing: mbështjellë / terren dispozicion
  vajosje: Grease, Oil

  Përshkrim

  Nut vida topin rotacionit
  Diametri: 1mm-80mm
  Heshta Length: 0.2m-6m, sipas kërkesave të klientit
  Materiali: 2Cr13,3Cr13,40Cr, 20Cr, 45 #, 35 #, 20 #, Q235, GCR15, etj
  Saktësi Klasa: 7 Niveli: C0, C1, C2, C3, C5, C7 , C10
  Heat Treatment: Induksioni forcim
  Aplikimi: me makine, aparati automatik, Inteligjente Automatizimi, makine tekstile, makinë bujqësore, automotive
  Customized: mbi të vizatimeve ose mostra
  Shembull: Shembull dispozicion
  Modes e Paketimi: rast prej druri, kartoni letër me paletë ose përshtatur paketë
  Mënyrat e dorëzimit: Duke shprehur DHL / UPS / TNT apo nga ajri / deti
  Certifikata: ISO 9001: 2008

  vidhos topin janë përdorur në avionë dhe raketa për të lëvizur sipërfaqet e kontrollit, sidomos për fluturojnë elektrike me tela dhe me drejtues të pushtetit e automobilave për të përkthyer lëvizje rrotulluese nga një motor elektrik me axial lëvizjen e raft drejtues. Bulona me sfera të përdorura edhe në mjetet e makinës, robots dhe pajisjeve kuvendit saktësi vida topin .High saktësi janë përdorur në steppers për Gjysem perçuesit prodhimin.

  Ne mund të bëjmë të gjitha llojet e vidë në madhësi të ndryshme sipas vizatimeve tuaja dhe mostra

   1517846188

  Features produktit

  1. Efikasitet të lartë dhe kthyeshmëria
  2 .Backlash eliminimi dhe ngurtësi të lartë
  saktësinë 3. çojë High
  4. jetëgjatësia parashikueshme jeta
  5. çift rrotullues të ulët duke filluar dhe drejtimin qetë
  6. qetësi
  7. kohë të shkurtër të çojë
  8. Avantazhet mbi Aktivizuesit hidraulike dhe pneumatike


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !