• Telefon: 86-755-21014878
 • E-mail: sales2@wyballscrew.com
  • facebook
  • googleplus
  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • YouTube

  Miniaturë Ball guideway

  Përshkrim i shkurtër:

  guideway miniaturë topin Ne mund të projektimit, të prodhojë dhe të ofrojë standarde dhe të përshtatur guideway kryq rul. cilësi 1.Good guideway Linear 2.Made në cilësi të China 3.High Features ulëta të çmimeve 1.High ngurtësi dhe ngarkesë të lartë, katër drejtim me dizajn të njëjtën ngarkesë. 2.Smooth running, zhurmë të ulët dhe jo-ndotja. 3.With aftësi automatike të vetë-përafrimin, të mbajtur të qetë dhe të qëndrueshme, drejtimin e lartë saktësi. 4.Has karakteristikat ndërkëmbyeshmërisë, kuvendi dhe riparimin më të lehtë. 5.Length: mund të jetë prerë për ju ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  guideway miniaturë topin

  Ne mund të projektimit, të prodhojë dhe të ofrojë standarde dhe të përshtatur guideway kryq rul.
  Cilësi 1.Good guideway Linear
  2.Made në China
  3.High çmim me cilësi të ulët

  Features

  Ngurtësi 1.High dhe ngarkesë të lartë, katër drejtimi me dizajn të njëjtë ngarkesës.
  2.Smooth running, zhurmë të ulët dhe jo-ndotja.
  3.With aftësi automatike të vetë-përafrimin, të mbajtur të qetë dhe të qëndrueshme, drejtimin e lartë saktësi.
  4.Has karakteristikat ndërkëmbyeshmërisë, kuvendi dhe riparimin më të lehtë.
  5.Length: mund të jenë prerë në kërkesën tuaj.

  Aplikacion

  Pajisjet gjysmëpërçuese 1. prodhuese
  2. bordit të shtypura qark IC pajisjet kuvendi
  3. pajisjet mjekësore
  4. krahu robotik
  5. Precision Matja Instrumente
  6. Zyra pajisjet automatizimi
  7. pajisje të tjera të vogla linear rrëshqitje


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  
  WhatsApp Online Chat!