• Телефон: 86-755-21014878
 • E-mail: sales2@wyballscrew.com
  • Фејсбук
  • googleplus
  • Скопје
  • Твитер
  • YouTube

  Минијатурни топка guideway

  Краток опис:

  Минијатурни топката guideway Ние можеме да дизајн, производство и нудат стандардни и кориснички крос ролери guideway. 1.Good квалитет Линеарна guideway 2.Made во Кина 3. Висок квалитет ниска цена карактеристики 1. Висока цврстина и висока оптоварување, четири насока со истиот дизајн оптоварување. 2.Smooth трчање, ниско ниво на бучава и не-загадување. 3.Со автоматски само-израмнувачки способност, да ги задржи мазна и стабилна, висока прецизност трчање. 4.Has заменливост карактеристики, монтажа и поправка на повеќето лесно. 5.Length: може да се намали до вас ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Минијатурни топката guideway

  Ние можеме да дизајн, производство и нудат стандардни и кориснички крос ролери guideway.
  1.Good квалитет Линеарна guideway
  2.Made во Кина
  3. Висок квалитет ниска цена

  карактеристики

  1. Висока цврстина и висока оптоварување, четири насока со истиот дизајн оптоварување.
  2.Smooth трчање, ниско ниво на бучава и не-загадување.
  3.Со автоматски само-израмнувачки способност, да ги задржи мазна и стабилна, висока прецизност трчање.
  4.Has заменливост карактеристики, монтажа и поправка на повеќето лесно.
  5.Length: може да се намали вашите барања.

  апликација

  Опрема 1. производство на полупроводници
  2. печатени коло ИЦ собранието опрема
  3. медицинска опрема
  4. роботската рака
  5. прецизни мерни инструменти
  6. канцеларија опрема за автоматика
  7. други мали линеарна слајд уред


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !