• Телефон: 86-755-21014878
 • Е-пошта: sales@wyball-screw.com
  • Фејсбук
  • googleplus
  • Скопје
  • Твитер
  • YouTube

  за нас

  e28e00ab1

  WY Precision Co.,Ltd,which specialized manufacturer of transmission components , We are a professional manufacturer specializing in linear motion products such as ball screw, ball screw nut, linear shaft, linear guide, linear stage, linear rail, linear rail block, shaft ends support block,etc. Worked with most of famous brand of ball-screw, Provide OEM & ODM service, customized manufacturer according with customer requirements.With staff member more than 300, factory area more than 6000 square meters, with more than 20 years experiences in design, produce in this field of transmission area.We are proud of possessing the most advanced technology and equipment in this field of ball screws.

  For now, we have CNC spinning machine imported from Germany, total tonnage 275 tons; and have high frequency, intermediate frequency, super audio quenching machine tool; Five-axis internal thread grinding center; also have a full set of inspection device, such as

  А ласерски интерферометер
  Б. Оптички Водач детектор
  C. висока прецизност профили.
  D. проектор
  E. универзална алатка микроскоп
  F. металографски микроскоп
  G: правост тестер
  H: цврстина тестер

  Компанијата има положено ISO9001: Систем за управување со квалитет во 2008 година. Нашите производи, во строга согласност со меѓународните стандарди, се широко користени во текстилни машини, машини за печатење, електрични алатка, фармацевтски машини, прецизност машина, електрична машина, автоматски рекордер, канцелариска опрема, лекар машина, итн. Поради добриот квалитет, нашите производи се привлече голем број клиенти во земјата и abroad.Warmly клиенти добредојде од целиот свет да ја посетите нашата фабрика и да добијат понудената соработка.


  
  WhatsApp Online Chat !